Fotbal liga 2 04052021

Stiri de Ultima Ora – U Craiova 1948 şi Rapid, tot mai aproape de prima ligă

Autor: Petra VÂRLAN

Publicat la 05 mai 2021

Rapid Bucureşti s-a impus în faţa celor de la FK Csikszereda, într-un meci din în etapa a 6-a din play-off-ul Ligii a 2-a, scor 2-0, şi este tot mai aproape de Liga 1. Ciucanii au avut primele ocazii ale partidei. Bara şi Pinter nu au reuşit să-l învingă pe Horaţiu Moldovan în primele 15 minute. Hlistei a deschis scorul în minutul 17, după un penalty obţinut de Rareş…

Continuarea aici: Stiri de Ultima Ora – U Craiova 1948 şi Rapid, tot mai aproape de prima ligă

VPN – oferta de servicii VPN rapid si sigur, discount pentru abonament anual, servere in Romania si in toata lumea, conexiuni rapide, deblocheaza orice site extern, protejeaza impotriva atacurilor cibernetice. Vezi oferta pe site-ul Nord Vpn